Bugun...Özsarı; “Niyet hayır akıbet hayır”

ATİK Uluslararası Ticaret ve İş Birliği Konseyi Afyonkarahisar Başkanı Yüksel Özsarı, bir basın bilgilendirmesi yaptı. Özsarı yapmış olduğu bilgilendirmede;

facebook-paylas
Güncelleme: 10-06-2021 12:32:15 Tarih: 10-06-2021 11:49

Özsarı; “Niyet hayır akıbet hayır”

ATİK Uluslararası Ticaret ve İş Birliği Konseyi Afyonkarahisar Başkanı Yüksel Özsarı, bir basın bilgilendirmesi yaptı. Özsarı yapmış olduğu bilgilendirmede;

"Vatanını, devletini ve mensubu olduğu milleti karşılıksız seven, ülkemizin üretimine ve ekonomisine katkısı olan çalışkan, fedakâr ve vatansever Muhterem Girişimci Dostlarım ve Basınımızın Değerli Mensupları, öncelikle hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum.

Değerli girişimci dostlarımız; iş potansiyelinizi büyütmek ve yeni fırsatlar elde etmek için önemli bir fırsat olan "ATİK İŞ FORUMUNA" katılım sağlamanız sizler için tarihi bir dönüm noktası olacağından dolayı; bu tarihe ana şahitlik etmek için muhakkak katılım sağlamanızı önemle tavsiye ediyorum.

ATİK ULUSLARARASI TİCARET VE İŞ BİRLİĞİ KONSEYİ olarak, katılımınız bizleri ziyadesi ile hem onurlandıracak hem de varlığınız ile ilham alarak gücümüze güç katacaktır...

Kıymetli Girişimci Dostlarım, bildiğiniz üzere bir ülkede üretim yoksa; Fakirlik vardır, mutsuzluk ve huzursuzluk vardır. Allah'ın izni ile ülkemizin makus kaderini, el ele gönül gönüle vererek değiştireceğiz. Aklı hep Türkiye'de olan, kalbi vatan için atan, iş dünyasının birbirinden değerli muhterem iş adamlarımız ve girişimci dostlarımız sizler;

Oğuz ata neslinin, demir dağları eriten binlerce yıllık mübarek yürüyüşün, destansı ilerleyişin ve kutlu hedefin mirasçıları olduğunuzun idraki içinde milli anlamda Türk ekonomisine katkı sağlayan önemli değerlerimiz arasında yer almaktasınız. Bunun içindir ki sizler, Türk milletinin parlayan yüzü, benliğinin nişanesisiniz.

ATİK, ULUSLARARASI TİCARET VE İŞ BİRLİĞİ KONSEYİMİZ, ULUSLARARASI BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR...

Konseyimiz; hızlı, çevik ve aynı zamanda gücünün bilincinde olan ismi ile müsemma olmuş, başarılı bir sivil toplum kuruluşudur.

Türk Devleti'nin ve aziz milletimizin onurlu bir vatandaşı olmanın şeref ve izzetini iliklerimize kadar hissetmekteyiz.  Bu anlamda; Afyonkarahisar ve Türkiye sevdalısı biri olarak, 11-12 HAZİRAN 2021 tarihleri arasında, 10:00-20:00 saatleri arasında Türkiye/İstanbul Pulman Otel Kongre Merkezinde düzenlenecek olan.

 "ATİK AFRİKA İŞ FORUMUNDA” ATİK Ticaret ve İş Birliği Konseyimizin önceliklerini ve beklentilerimizi kısaca açıklamak istiyorum:

  1. Afrika iş camiası, 54 Afrika ülkesi Dünya ile İstanbul'da buluşuyor.  Ülkelerin üst düzey protokolü; devlet Başkanları, Bakanlar, Ticaret Odası Başkanları, İş insanları bu Forum'da ülkelerinin Yatırım portföylerinin tanıtımı ve imkanlarını sunacakları "ATİK AFRİKA İŞ FORUMU" toplantısında; ülkemizi en iyi bir şekilde temsil etmek.

2- Ülkemizin kaynaklarını en güzel bir şekilde tanıtmak.

2-Ülkemizin girişimcilerini, 54 Afrika Ülkesi başta olmak üzere, dünyanın birçok Ülkelerinden gelecek olan devlet adamları, bürokrasi ve çeşitli sektörlerin iş adamları ile buluşturmak suretiyle ülkemizin ekonomisini canlandırmak.

4- Konseyimizin "kardeş şehir projesi" kapsamında; il ve ilçelerimizin belediyelerini, dünya Ülkelerinin şehirlerinin Belediyeleri ile bir araya getirip; sosyo kültürel, sanat, edebiyat ve iş potansiyeli oluşturmak suretiyle kardeş şehirler belirlemek istiyoruz.

5- ATİK AFRİKA İŞ FORUMUNA iştirak eden üst düzey kişiler ile samimi bir ortam tesis edip, ülkemizin lokomotifi olan Üniversite, Bürokrasi, Siyaset, STK'larımız, İş Camiamız ve kanaat önderlerimizle birlikte, yakın bir zamanda tamamlayacağız stratejik planlarımızı hayata geçirmek için bu İş Forumu, bizim nazarımızda büyük bir fırsattır.

6-ATİK'in vizyoner yapısından; en etkin ve verimli bir şekilde yararlanarak, genç girişimci kardeşlerimizi iş hayatına kazandırmak ve önünü açmak.

7- Bilgi ve iletişim teknolojileri açısından üretim ve istihdam odaklı iş imkanları oluşturmak.

8- ATİK Sivil Toplum Kuruluşunun, ruhuna ve özüne yakışır projelere imza atmak.

 9-Stratejik akıl, analitik öngörü, disiplinli çalışma, hedef odaklı mücadele, bunların yanında hayatın ve olayların gönülden kavranışı zincirleme başarıları körükleyerek zirveye ulaşmak.

10- Ben anlayışı ile değil biz anlayışı ile kolektif akılla ve yönetişim anlayışı ile beraber, istiklal ve istikbalimizin teminatı olan çocuklarımıza, daha yaşanılabilir ülke bırakmayı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin lider tek ülke olması yolunda, karınca kararınca katkı sağlamak en büyük temennimizdir.

İman varsa imkân da vardır. Sorgulayan, araştıran ve düşünen inançlı bir toplumu, hiçbir engel durduramaz. Bizde bu manada kendimize güveniyoruz, çelikleşmiş imanımız ile başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize olan inancımız tamdır. ATİK olarak, Muhterem Genel Başkanımız Sayın Aziz Şahin önderliğinde, tüm yönetim ve kurumları ile "Sivil Toplum Kuruluşlarının" yüz akı olmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Büyüklerimizin hayır duası ve siz değerli girişimci dostlarımızın desteği ile vatanımıza ve ecdadımıza layık bir nesil olmanın haklı gururunu hep beraber yaşayacağız Evelallah...

Muhterem Girişimci Dostlarım, bu anlamda destek sizden hizmet bizden...

ATİK Afyonkarahisar Ticaret ve İş Birliği Konseyi olarak sloganımız şudur; sen, ben yok! Biz varız. Biz hep birlikte Türkiye'yiz. İnanıyoruz ve hep birlikte başaracağız...

Yani, Yanisi şu; ATİK, dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da dünyanın gıpta ile baktığı saygın bir kuruluş olmayı sürdürecektir.

Başarı kimseye altın tepsiyle sunulan bir madalya değildir. Başarmak anlık çalışmalarla gerçekleşmez. Başarıya ancak pes etmeden, uzun bir mücadele ve disiplinli çalışarak ulaşırız. Başarının Sırrı: "İnanç ve Çalışmaktan" geçer.

İşte ATİK, Sivil Toplum Kuruluşu olarak; İnovasyon ve girişimcilik becerisi sayesinde kurumsallaşma aşamasını başarmıştır. Kolektif akıl, ekip çalışması ve insan odaklı yönetim anlayışı ile her geçen gün hedeflerini hayata geçiren Konseyimiz, sınırlarını aşarak zirveye ulaşmaktadır.

Niyet hayır, akıbet hayır...

Evvele Selam, Ahire Selam,

Zahire Selam, Batıne Selam...

Niyet hayır akıbet hayır yol uzun yürüyüşe devam, inandık ve başaracağız.

Sözlerimi burada son verirken "ATİK AFRİKA İŞ FORUMUNA" tüm girişimci dostlarımızı bekler, hürmetlerimi sunarım.”
Bu haber 3177 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AFYON HABER Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
15192 Okunma
3702 Okunma
3603 Okunma
3553 Okunma
3239 Okunma
3178 Okunma
3028 Okunma
2930 Okunma
2916 Okunma
2786 Okunma
2738 Okunma
2720 Okunma
2608 Okunma
2591 Okunma
2481 Okunma
2412 Okunma
2072 Okunma
2047 Okunma
1990 Okunma
1961 Okunma
1906 Okunma
1808 Okunma
1174 Okunma
1167 Okunma
56 Okunma
41 Okunma
50249 Okunma
32307 Okunma
15192 Okunma
7737 Okunma
7651 Okunma
6920 Okunma
6758 Okunma
6711 Okunma
6468 Okunma
6268 Okunma
6251 Okunma
4983 Okunma
4502 Okunma
4387 Okunma
4231 Okunma
4213 Okunma
4187 Okunma
4055 Okunma
3928 Okunma
3908 Okunma
3802 Okunma
3707 Okunma
3702 Okunma
3622 Okunma
3609 Okunma
3603 Okunma
3590 Okunma
3584 Okunma
3553 Okunma
3540 Okunma
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI