finans haberleri
Bugun...Ahmet İpek’ten basına ‘Mangal Şöleni’

Afyonkarahisar’ın önemli bir marka değeri olan Ahmet İpek Sucukları, geçtiğimiz Pazar günü düzenlediği ‘Mangal Şöleni’ etkinliğinde Afyonkarahisar’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

facebook-paylas
Güncelleme: 23-08-2021 20:49:46 Tarih: 23-08-2021 19:35

Ahmet İpek’ten basına ‘Mangal Şöleni’

Afyonkarahisar’ın önemli bir marka değeri olan Ahmet İpek Sucukları, geçtiğimiz Pazar günü düzenlediği ‘Mangal Şöleni’ etkinliğinde Afyonkarahisar’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Çok sayıda basın mensubunun katıldığı ‘Mangal Şöleni’ etkinliğinde basın mensuplarını Ahmet İpek Sucukları Yönetim Kurulu Başkanı Alpay İpek ve ağabeyi Kemal İpek karşıladı.

‘Mangal Şöleni’ öncesi, basın mensuplarına bilgi veren Ahmet İpek sucukları Yönetim Kurulu Başkanı Alpay İpek, yaptıkları çalışmaları değerlendirerek, şu ifadelere yer verdi;

“Öncelikle davetimize hepiniz hoşgeldiniz, ben Ahmet İpek sucukları Yönetim Kurulu Başkanı Alpay İpek, firmamız deden toruna diye tabir ettiğimiz 1920 yılından bu yana et sektörü, üzerine faaliyet yürütmekte. Bizler 4. Kuşak nesil olarak, şu anda, sucuk, salam, sosis, kavurma, pastırma gibi çok sayıda alanda üretim yapmaktayız.

Günlük üretim kapasitemiz 30 tona yakın, sizlerle hem tanışmak, hemde kaynaşmak adına bu organizasyonu düzenledik. Ürünlerimiz ülkemizin çok sayıda noktasında satılmakta, yeni kurduğumuz online satış işlemleri de hızla artmakta, şu an 50 personelimiz online satış işlemleri için çağrı merkezimizde, çalışmakta, çeşitli ülkelere de ürünlerimizi aracılar vasıtasıyla gönderiyoruz.

Kısa zamanda 2022 yılının ilk çeyreğinde ise, birkaç ülke ile birebir ihracat yapmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda 2025 yılının sonuna doğru da 20 milyarlık yeni bir yatırımla hedeflerimizi daha da büyüteceğiz. Ulusal ve yerel anlamda çok sayıda televizyon kanalı radyo, haber siteleri ve çeşitli sosyal medya platformlarında, çalışmalarımız var.

Yıllık toplamda bu mecralara ayırdığımız bütçe ise 20 milyon lira civarında. Şu an iyi bir noktadayız ve hedeflerimizi tutturduk inşallah daha büyük hedeflerimizi de gerçekleştireceğiz. Ben tekrardan katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Alpay İpek basın açıklamasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlandırdı.

İkramların yapılmasının ardından çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında ‘Mangal Şöleni’ sonlandırıldı. 
Bu haber 4573 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Haberleri

YUKARI YUKARI